Úvod » Pleť » EVELINE bio Hyaluron Expert 40+ silne spevňujúci krém proti vráskam


        

EVELINE bio Hyaluron Expert 40+ silne spevňujúci krém proti vráskam

deň/noc HYPOALERGÉNNY

novinka

 

Číslo produktu: 07128
Použitie:: Starostlivosť o pleť
Typ pleti:: Všetky aj citlivá
Objem: 50 ml
EAN kód: 5903416007128

EVELINE bio Hyaluron Expert 40+ silne spevňujúci krém proti vráskam

Krémový koncentrát je špecifický tým, že je založený na synergickom účinku a spája v sebe silu až 6 prírodných foriem kyseliny hyalurónovej. Pôsobenie hyalurónovej výplne silne spevňujúceho krému proti vráskam bio Hyaluron Expert 40+ podporuje množstvo prospešných účinných látok ako KOMBUCHKA™ a BioKOKOS, ktoré účinne zlepšujú pružnosť pokožky. DERMAXYL predstavuje novú generáciu hexapeptidu, ktorý aktívne stimuluje syntézu kolagénu a elastínu v epiderme. Týmto spôsobom účinne znižuje viditeľnosť vrások a posilňuje kožnú bariéru. MATRIXYL® synthe'6 ™ viditeľne obnovuje pokožku, preniká do hlbokých vrstiev epidermy, a tým účinne vyhladzuje aj hlbšie vrásky.

Patentované zloženie bioHYA50 ochraňuje mikrobióm pokožky. Mikrobióm predstavuje mikroflóru, ktorá je prirodzenou ochrannou bariérou. Vzorec bioHyaluron Expert obsahuje probiotiká a prebiotiká, ktoré posilňujú mikrobióm pokožky.

Všetky produkty z radu bio Hyaluron Expert sú hypoalergénne, vegánske a nie sú testované na zvieratách.

  • hypoalergénny-poskytuje najlepšiu možnú starostlivosť aj o citlivú pleť
  • dermatologicky testovaný  
  • zložky krému sú obzvlášť vhodné pre pokožku náchylnú k podráždeniu, začervenaniu a rôznym alergickým reakciám

Inovatívna patentovaná krémová štruktúra bola vyvinutá na základe prírodnej vegánskej kyseliny hyalurónovej. Jej mimoriadna účinnosť vyplýva z použitia bioHya50, ktorá je 100% zhodná s pokožkou vo forme kyseliny hyalurónovej s veľmi vysokou kožnou znášanlivosťou. Vďaka tomu sa odporúča obzvlášť pre pokožku vyžadujúcu si náročnú starostlivosť. Biokompatibilná molekulárna štruktúra bioHya50 poskytuje lepšie prenikanie do epidermy, čo zvyšuje účinnosť krému a spôsobuje jeho silný omladzujúci a spevňujúci účinok.

 

Použitie:

Každé ráno a večer aplikujte na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Vhodný ako podklad pod make-up.