Úvod » Telo » Slim EXTREME 4D zoštíhľujúce sérum TERMOLIFTING


        

Slim EXTREME 4D zoštíhľujúce sérum TERMOLIFTING

s tepelným efektom

akcia

skladom

 

Číslo produktu: 15983
Použitie:: Zoštíhľujúce a modelujúce séra na telo
Objem: 250 ml
EAN kód: 5901761915983

Slim EXTREME 4D zoštíhľujúce spevňujúce sérum s tepelným efektom

TERMOLIFTING - technológia termálnej liposukcie - zoštíhľujúce vypínacie sérum s hrejivým efektom stimuluje spaľovanie podkožného tuku a eliminuje príznaky celulitídy a vypína pokožku.

Termolifting zabezpečuje zoštíhľujúce ošetrenie pomocou spevnenia a celkového pozdvihujúceho účinku princípom rádiových vĺn vysielaných do pokožky, čo vyvoláva fenomén termolipolízy - stimuluje spaľovanie tukov a zmrštenie adipocytov. Okrem toho ošetrenie stimuluje produkciu nových kolagénových vlákien v koži, čo výrazne zlepšuje jej hustotu, napätie a pružnosť.

Technológia kozmetickej termo-liposukcie Thermo-Lift™Slim je založená na báze intenzívneho chudnúceho komplexného účinku Intenslim™, ktorý využíva intenzívne lokálne zahriatie tela a sleduje pohyb rádiových vĺn na tukové bunky, čím sa urýchľuje spaľovanie.

Fáza 1 stimuluje syntézu desnutrinu - proteínov zodpovedných za stimuláciu lipolýzy, čo znamená za proces štiepenia nahromadeného telesného tuku.

Fáza 2 znižuje objem tukového tkaniva redukciou vyskytujúcich sa zápalových procesov, čím sa výrazne urýchľuje bunkový metabolizmus.

Fáza 3 stimuluje tvorbu nových kolagénových vlákien v pokožke, čím vyhladzuje štruktúru a odstraňuje aj pokročilé príznaky celulitídy.

 

Účinné zložky:

INTENSLIM™ - komplex, ktorý zabezpečuje chudnutie na báze zázvorového výťažku v kombinácii s Globularia Cardifolia aktivuje syntézu kľúčového enzýmu pre spaľovanie telesného tuku a obnovuje správnu veľkosť a tvar tukových buniek. Výrazne znižuje množstvo telesného tuku na bruchu, bokoch a stehnách.

Trojitý skoncentrovaný kofeín - znižuje množstvo tukových buniek a zamedzuje tvorbe nových.

Centella Asiatica - tvaruje a zoštíhľuje siluetu a tiež posilňuje štruktúru pokožky a obnovuje jej správnu pevnosť.

 

Použitie:

Prípravok vmasírovať 2 krát denne krúživými pohybmi v oblastiach, kde si prajete redukovať telesný tuk a do oblastí s prejavmi celulitídy (pás, zadok, stehná). Masírujte až do úplného vstrebania. Po aplikácii si umyte si ruky. Príjemný pocit tepla a mierne začervenanie pokožky je zárukou okamžitého účinku produktu. Trvá približne 30-40 minút. Prvé výsledky sú viditeľné po 4 týždňoch pravidelného používania.

UPOZORNENIE! Ľudia s citlivou pokožkou a pokožkou náchylnou na prasknutie ciev alebo s kŕčovými žilami by nemali používať tento produkt. Výrobok dermatologicky testovaný.