Úvod » Telo » SLIM EXTREME 4D - DIAMANTOVÉ ZOŠTIHĽUJÚCE SÉRUM PROTI CELULITÍDE


        

SLIM EXTREME 4D - DIAMANTOVÉ ZOŠTIHĽUJÚCE SÉRUM PROTI CELULITÍDE

s chladivým efektom

 

Číslo produktu: 4212
Použitie:: Zoštíhľujúce a modelujúce séra na telo
Objem: 250 ml
EAN kód: 5907609344212

Slim EXTREME 4D DIAMOND zoštíhľujúce sérum proti celulitíde

Inovatívne zoštíhľujúce sérum Slim Extreme 4D s kyselinou hyaluronovou kombinuje chudnutie za pomoci prírodných účinných látok s najnovšími poznatkami kozmetiky a estetickej medicíny. Nové zloženie séra obsahuje diamantové mikročastice a jedinečné zloženie a látok, ktoré intenzívne stimulujú spaľovanie tukov v podkoží a veľmi účinne znižujú prejavy celulitídy.

 

Účinné zložky:

Diamantové mikrokryštály - stimulujú mikrocirkuláciu, aktívne okysličujú bunky a zvyšujú tak prenikanie účinných látok hlboko do pokožky.

BioHyaluron Slim Complex™ - okamžitú účinnosť zvyšuje kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorá hĺbkovo hydratuje a vyhladzuje a zanecháva jemný film na pokožke a vytvára neviditeľný rozžiarujúci a vyhladzujúci korzet.

Rastlinné kmeňové bunky - aktivujú slabé a neaktívne kmeňové bunky v pokožke a stimulujú ich prirodzenú regeneráciu. To umožňuje prekonať celulitídu prirodzeným spôsobom.

Lipocell Slim Complex - stimuluje proces spaľovania tukových tkanív, má silný chudnúci a postavu tvarujúci účinok.ň

 

Efekt 4D - sérum DIAMOND zaistí chudnutie a tvarovanie postavy v 4 rozmeroch:

  1. znižuje tukové tkanivo a celulitídu
  2. stimuluje mikrocirkuláciu
  3. tvaruje postavu
  4. pracuje až 48 hodín

 

Použitie:

Dvakrát denne masírujte sérum krúživými pohybmi do problematických častí tela až do úplného vstrebania. Príjemný pocit chladenia je zárukou okamžitého pôsobenia séra.