Úvod » Telo » Lactimed+ gél na intímnu hygienu 3v1 sensitive


        

Lactimed+ gél na intímnu hygienu 3v1 sensitive

vhodný pre citlivú pokožku

top produkt

 

Číslo produktu: 49117
Použitie:: Starostlivosť o telo
Objem: 250 ml
EAN kód: 5901761949117

Lactimed+ gél na intímnu hygienu 3v1 pre citlivú pokožku

Odporúča sa pre ženy s citlivou pokožkou náchylné k podráždeniu a infekcie.

Efekt 3v1:

1. znižuje zápal
2. hydratuje a osviežuje
3. znižuje precitlivenosť

Vysoký obsah kyseliny mliečnej

Fyziologické pH

Vyvinuté v spolupráci s gynekológom

Jemný gynekologický gél na intímnu hygienu Lactimed+ bol vytvorený špeciálne pre každodennú starostlivosť a hygienu intímnych partií, žien s citlivou pokožkou, so sklonom k alergiám a k podráždeniu. Inovatívna receptúra bohatá na pokročilé aktívne zložky, pôsobiace v synergii s kyselinou mliečnou, D-panthenolom okamžite znižuje pocit sucha. Intenzívne hydratuje a neutralizuje nepríjemné pachy, poskytuje pocit sviežosti, čistoty a pohodlia po celý deň. Obnovuje prirodzenú mikroflóru intímnych partií, stimuluje rast prospešnej bakteriálnej flóry. Gél jemne čistí intímne partie, bez toho aby bola ohrozená prírodna hydro - lipidová bariéra. Upravené pH prispieva k zníženiu rizika infekcie, zápalu a podráždenia. Antibakteriálne zloženie zabezpečí udržiavanie správnej hodnoty pH, takže chráni proti infekcii. Je prirodzenou súčasťou starostlivosti o intímne partie žien.

Kyselina mliečna - bacil Lactobacillus účinne bráni prenikaniu a tvorbe mikroorganizmov, ktoré môžu spôsobiť infekciu. Podporuje ochranné procesy, chráni pred podráždeniami a infekciami, zabraňuje pocitu sucha a nepohodlia. Jemne zvláčňuje pokožku a obnovuje prirodzené pH pokožky. Neutralizuje zápach.

D - panthenol upokojuje podráždenia a jemné začervenania. Vďaka svojim vlastnostiam umožňuje udržať vodu v bunkách, dlhodobo hydratuje.

 

Použitie:

Rozotrieť malé množstvo gélu na vlhkej pokožke intímnych miest a následne dôkladne opláchnuť vodou. Produkt iba na vonkajšie použitie. Špeciálna receptúra bez parabénov, tradičného mydla, farbív, alkoholu, vďaka čomu je jemná a bezpečná aj pre citlivú pokožku.