Úvod » Telo » Lactimed+ gél na intímnu hygienu 3v1 protizápalový SOS


        

Lactimed+ gél na intímnu hygienu 3v1 protizápalový SOS

vhodný na podráždenia a zápaly s brusnicovým extraktom

top produkt

 

Číslo produktu: 97645
Použitie:: Starostlivosť o telo
Objem: 250 ml
EAN kód: 5901761949100

Lactimed+ gél na intímnu hygienu SOS na podráždenia a zápaly

Intímny gél vhodný proti podráždeniu a zápalom intímnej pokožky.

Efekt 3v1:

1. zabraňuje infekciám
2. obnovuje pH prírodnú rovnováhu
3. zanecháva pocit sviežosti

Vysoký obsah kyseliny mliečnej

Fyziologické pH

Vyvinuté v spolupráci s gynekológom

Lactimed+ gynekologický gél na intímnu hygienu je špeciálne vyvinutý pre každodennú starostlivosť a hygienu intímnych partií žien a to aj s citlivou, alergickou ak podráždeniu náchylnejšou pokožkou. Inovatívna receptúra bohatá na pokročilé účinné látky, pôsobí v synergii s kyselinou mliečnou, Ecodermine™ a výťažkami z nechtíka lekárskeho, intenzívne hydratuje a neutralizuje nepríjemný zápach, zaistí pocit sviežosti, čistoty a pohodlia po celý deň. Obnovuje prirodzenú mikroflóru na intímnych miestach, stimuluje rast prospešnej bakteriálnej flóry, ktorá zabraňuje rastu patogénnych mikroorganizmov. Znižuje riziko vzniku infekcií a zápalov. Dokonale upokojuje podráždenie a začervenanie. Gél veľmi šetrne umýva intímne oblasti, bez toho aby to ovplyvnilo prírodné hydrolipidovú bariéru. Vzhľadom k nízkemu pH 3,5 a vysokému obsahu prírodné kyseliny mliečnej, účinne a jemne pomáha obnoviť pH rovnováhu intímnych partií.

Ochranná inovatívna technológia Care Expert™ obnovuje fyziolgické pH intímnych partií, upokojuje podráždenia a zaisťuje výnimočný pocit sviežosti a pohodlia.

Kyselina mliečna - bacil Lactobacillus účinne bráni prenikaniu a tvorbe mikroorganizmov, ktoré môžu spôsobiť infekciu.Obnovuje prirodzené pH pokožky. Neutralizuje nepríjemný zápach.

Extrakt z brusníc má antibakteriálne a protizápalové účinky, obnovuje pH pokožky, regeneruje a zabezpečuje dlhotrvajúci pocit sviežosti.

D - panthenol upokojuje podráždenia. Vďaka svojim vlastnostiam umožňuje udržať vodu v bunkách, dlhodobo hydratuje.

 

Použitie:

Rozotrieť malé množstvo gélu na vlhkej pokožke intímnych miest a následne dôkladne opláchnuť vodou. Produkt iba na vonkajšie použitie.Špeciálna receptúra bez parabénov, tradičného mydla, farbív, alkoholu, vďaka čomu je jemná a bezpečná aj pre citlivú pokožku.