Úvod » Pleť » HYALURON EXPERT liftingujúci očný roll-onLL-ON


        

HYALURON EXPERT liftingujúci očný roll-onLL-ON

vypĺňač vrások a korektor kruhov pod očami chladivý

 

Číslo produktu: 39873
Použitie:: Starostlivosť o očné okolie
Typ pleti:: Všetky
Objem: 15 ml
EAN kód: 5901761939873

HYALURON EXPERT™ chladivý liftingujúci očný roll-on

Multifunkčný liftingový očný roll-on pre komplexnú starostlivosť o jemnú pokožku okolo očí. Formula bohatá na 3 formy bioaktívnej kyseliny hyalurónovej, kofeín a morský kolagén zaručuje pôsobivý účinok na pokožku okolo očí, revitalizuje a omladzuje.

 

Účinné zložky:

TRI-HYALURON 24h SYSTEM™ - obsahuje tri rôzne formy 100% kyseliny hyalurónovej novej generácie. Intenzívne hydratuje, vyhladzuje, formuje a modeluje kontúry tváre.

KOFEÍN - intenzívne stimuluje mikrocirkuláciu a prekonáva príznaky únavy a stresu: znižuje opuchy a tmavé kruhy pod očami, rozjasňuje očné okolie a má silný liftingový efekt, vďaka ktorému dochádza k viditeľnému omladeniu.

COLLASURGE LQ™ - morský kolagén - koriguje viditeľné príznaky starnutia, vypĺňa vrásky očného okolia, zjemňuje pokožku a obnovuje jej odolnosť.

 

Účinné zložky pôsobia dvomi spôsobmi:

Po každom použití - pokožka v okolí očí je viditeľne vyhladená, hydratovaná a spevnená, čím získa mladistvú sviežosť, energiu a žiarivosť.

Po 14 dňoch pravidelného používania - hybridné spolupôsobenie bioaktívnych kyselín hyalurónových účinne vypĺňa vrásky a aktivuje mechanizmus bunkovej obnovy, zabezpečuje rovnováhu vody a lipidov citlivej oblasti očného okolia, čím sa trvalo zabraňuje tvorbe opuchov a tmavých kruhov pod očami.

 

Použitie:

Každé ráno a večer jemne aplikujte na očistenú pokožku okolo očí pomocou chladivého roll-on aplikátora. Pre lepší chladivý efekt uchovávať v chladničke.