Úvod » Pleť » Gold Lift Expert očný krém


        

Gold Lift Expert očný krém

SPF 8

 

Číslo produktu: 41975
Použitie:: Starostlivosť o očné okolie
Typ pleti:: Všetky
Objem: 15 ml
EAN kód: 5901761941975

Gold Lift Expert Luxusný spevňujúci očný krém SPF8

Luxusný spevňujúci očný krém-sérum s čiatočkami 24k zlata viditelne napína a spevňuje pokožku, zlepšuje jej pružnosť a elasticitu v očnom okolí a vzhľadom k prítomnosti komplexov ANTI-AGE stimuluje vyplnanie vzniknutých vrások a obnovuje objem pleti pomocou luxusných aktívnych látok gold elixír + vzácne oleje.

 

Účinné zložky:

24k častice čistého zlata majú priamou aplikáciou liftingový účinok na pokožku.Zvyšujú intenzívne spájanie kolagénu , ktorý omladzuje kontúry tváre a viditelne redukuje vrásky. Zlato posilňuje účinky ANTI-AGE komplexu, spomaľuje produkciu menlanínu a prináša prirodzený vzhľad tváre.

Kyselina hyalurónová - aktivuje mechanizmy mladosti v hlbokých vrstvách pokožky, vypĺňa vrásky a výrazne hydratuje pleť a dodáva jej zamatovú hladkosť. Aktívne eliminuje príznaky starnutia a tvorí prirodzenú ochranu pokožky. Zabraňuje strate vlhkosti a vysúšaniu pleti.

KOMBUCHTA tiež známa ako elixír dlhovekosti, vypĺňa vrásky, rieši pevnosť tváre a bráni degradácií buniek súvisiacich s vekom,stresom a škodlivosťou vonkajších faktorov.

Centella asiatica zvyšuje hustotu a pružnosť pokožky.

Riasy laminaria - zabezpečujú remineralizáciu a intenzívnu výživu pleti.

 

Použitie:

Aplikujte denne každé ráno na očné okolie a jemne vmasírujte do pokožky.