Úvod » Telo » EVELINE slim Extreme 4D Kryoterapia 2v1 balzam a peeling do sprchy


        

EVELINE slim Extreme 4D Kryoterapia 2v1 balzam a peeling do sprchy

s chladivým efektom

 

Číslo produktu: 9699
Použitie:: Zoštíhľujúce a modelujúce séra na telo
Objem: 250 ml
EAN kód: 5901761939699

EVELINE SLIM EXTREME 4D KRIOTERAPIA peeling a balzam do sprchy - 250 ml

Kryoterapia wellness ošetrenie pre boj s pokročilým štádiom celulitídy.

Zahŕňa niekoľko minút interakcie pri veľmi nízkej teplote (-110 až -160 · ° C) po častiach tela, na ktoré sa vzťahujú folikulárne zmeny. Má silné účinky proti opuchom, znižuje telesný tuk a spevňuje pokožku. 

SPEVŇUJÚCI balzam + PEELING do sprchy je multi-prípravok, ktorý v sebe spája vlastnosti balzamu a peelingu v sprche. Koncentrovaná kryo-aktívna formula po týždni používania výrazne formuje problematické oblasti tela. Má silné redukčné účinky pri celulitíde a zlepšuje tón pleti a jej pružnosť.

Crio-DRAIN 4D Complexu:
zahŕňa veľkú pevnosť v ťahu zníženia miestneho ochladenia kože, a tým stimuluje vyššiu priepustnosť účinných látok do hlbších vrstiev. Znižuje citlivosť pokožky, čo umožňuje vykonávanie intenzívnej anticelulitídnej masáže.

Stimuluje intenzívne drenážne tkanivo - zlepšuje mikrocirkuláciu a urýchľuje vylučovanie toxínov, a tým spomaľuje proces starnutia pokožky.

Aktívne zložky:

Crio-DRAIN 4D Complex - obsahuje výťažky z prasličky, citrón a med, odstraňuje celulitídu, stimuluje spaľovanie tukov a stimuluje mikrocirkuláciu. Vysoký obsah oxidu kremičitého posilňuje spojivové tkanivo. Má silný detoxikačný účinok a posilňuje cievy.

Extrakt z divokej ruže - je ako omladzujúci elixír. Iniciuje syntézu ceramid a zvyšuje syntézu kolagénu, tak, že eliminuje nerovný povrch pokožky a obnovuje jej zamatovú hladkosť.

bioHyaluron Complex okamžite vyhladzuje a hydratuje hlboké vrstvy pokožky, dodáva maximálnu pevnosť a pružnosť.

Mandľový olej je bohatý na vitamíny A a E, redukuje strie a zabraňuje tvorbe celulitídy, spevňuje štruktúru a hustotu pokožky.

Ako používať: naniesť na vlhkú pokožku, krúživými pohybmi vykonať masáž celého tela a jemne opláchnuť.