Úvod » Telo » EVELINE slim EXTREME 4D koncentrované anticel. sérum MEZOTERAPIA & ULTRAZVUK


        

EVELINE slim EXTREME 4D koncentrované anticel. sérum MEZOTERAPIA & ULTRAZVUK

s chladivým efektom

akcia

skladom

 

Číslo produktu: 14016
Použitie:: Zoštíhľujúce a modelujúce séra na telo
Objem: 250 ml
EAN kód: 5901761914016

Slim EXTREME 4D koncentrované anticel. sérum MEZOTERAPIA & ULTRAZVUK

Inovatívne zloženie séra bojuje proti vzniku celulitídy v každej jej fáze a poskytuje komplexné spevnenie 360​​°. Použitie technológie PHYTOSONIC™, pôsobí na tukové bunky ako ultrazvuk.Stimuluje mikrocirkuláciu a výrazne znižuje tuk. S revolučnou technológiou mezoterapia ANTI-AGE Complex™ starostlivo vybrané neinvazívnej celulitída zložky prenikajú do hlbších vrstiev pokožky.

 

Účinné zložky:

PHYTOSONIC™ - komplex inšpirovaný najnovšími technológiami účinne pôsobiacimi proti celulitíde využívajúcimi ultrazvuk. Stimuluje prirodzené procesy prebiehajúce v tukových bunkách, spomaľuje ich rast a redukuje celulitídu.

G. SALSOTHIN - inovatívne aktívna zložka, účinne urýchľuje spaľovanie telesného tuku, takže zjavne znižuje hrúbku a objem tukového tkaniva.

bioHyaluron COMPLEX™ - kyselina hyalurónová preniká do hlbších vrstiev kože, zadržiava v nej vodu, čo má za následok lepšiu pevnosť napätie a flexibilitu.

Kofeín - stimuluje mikrocirkuláciu, urýchľuje bunkový metabolizmus v koži a zároveň zvyšuje jej pevnosť, hustotu a pružnosť.

Centella asiatica - stimuluje pokožku k produkcii kolagénu a elastínu. To zabraňuje strate pevnosti a pružnosti, zlepšuje mikrocirkuláciu, čím sa aktivuje metabolizmus tukov a znižuje celulitída.

Chufa ES - rastlinné mlieko poskytuje pokožke dostatok drahých vitamínov a minerálnych látok, čo ju intenzívne vyživuje a revitalizuje.

 

Použitie:

2x denne vmasírujte krúživými pohybmi do problémových partií tela do úplného vstrebania.