Úvod » Telo » EVELINE slim EXTREME 4D CLINIC zoštíhľujúci superkoncentrát proti celulitíde


        

EVELINE slim EXTREME 4D CLINIC zoštíhľujúci superkoncentrát proti celulitíde

s chladivým efektom

novinka

 

Číslo produktu: 79657
Použitie:: Zoštíhľujúce a modelujúce séra na telo
Objem: 150 ml
EAN kód: 5901761979657

Slim EXTREME 4D CLINIC zoštíhľujúci superkoncentrát proti celulitíde

Jedinečný prípravok s dvoma funkciami: môže sa používať samostatne proti odolnej celulitíde, ale aj ako sérum na uľahčenie prieniku ďalších prípravkov do pokožky.

Ľahká, gélová receptúra založená na pokročilej technológii Microsomal PRO Clinic System™, ktorá využíva pokročilý mikro-reléový mechanizmus, okamžite preniká do najhlbších vrstiev pokožky a intenzívne znižuje viditeľnosť celulitídy. Obohatené o prelomové účinné látky: kyselina glykolová a CONTOURSHOCK TREATMENT™.

Ø Poskytuje efekt veľkolepého vyhladenia pokožky a hladkého tela.
Ø Aktívne spevňuje a globálne odstraňuje nerovnosti jemným exfoliačným pôsobením na pokožku.
Ø Prelomové ošetrenie šokmi stimulujúce hĺbkovú penetráciu anticelulitídnych prípravkov.
Ø Poskytuje veľkolepé výsledky pri redukcii celulitídy a redukcii tuku aj na tých najkritickejších miestach.
Ø Znižuje riziko recidívy celulitídy.

KLINICKÁ ÚČINNOSŤ V BOJI S CELULITÍDOU!
Zoštíhľujúci superkoncentrát proti celulitíde je moderný prípravok pre kozmetickú anticelulitídnu a zoštíhľujúcu terapiu inšpirovaný najnovšími poznatkami klinickej dermatológie.

 

Účinné zložky:

Microsomal PRO Clinic System™ - inovatívna technológia využíva unikátny mechanizmus pokročilých mikrotransmiterov, v ktorých sa superkoncentrovaný komplex lipolytických zložiek hermeticky uzavrel.

Kyselina glykolová - ako účinná AHA kyselina pôsobí na pokožku jemne exfoliačne. Odstraňuje odumreté bunky, vypína pokožku, zjemňuje ju, stimuluje tvorbu kolagénu, hydratuje, koriguje drobné jazvy.

ConturShock Treatment™ - podporuje proces tvarovania siluety, aktívne znižuje viditeľnosť dokonca  aj pokročilej celulitídy a znižuje riziko jej opätovného výskytu.

Guarana + kofeín - účinne zlepšuje mikrocirkuláciu, podporuje prekrvenie a tým aj obnovu a vyhladenie pokožky. Kofeín stimuluje lipolýzu, čím redukuje prejavy celulitídy.

 

Použitie:

Použite ako nočnú kúru a/alebo ako prvý krok v boji proti celulitíde - koncentrát stimuluje hlbší prienik ďalších prípravkov. Intenzívne vmasírujte do najkritickejších oblastí postihnutých celulitídou.
Nepoužívať počas tehotenstva alebo dojčenia.