Úvod » Laky a odlakovače » EVELINE lak na nechty ošetrujúci AFTER HYBRID sensitive


        

EVELINE lak na nechty ošetrujúci AFTER HYBRID sensitive

spevňujúci lak na nechty po hybridnej manikúre

novinka

 

Číslo produktu: 71767
Použitie:: Nechtová terapia
Objem: 12 ml
EAN kód: 5901761971767

Lak na nechty AFTER HYBRID sensitive pre oslabené s citlivé nechty 

Inovatívne ošetrenie citlivých a jemných nechtov, oslabených hybridnou manikúrou.

Nechtový kondicionér-lak je určený na nechty, ktoré boli poškodené v dôsledku aplikácie aodstránenia hybridného laku. Počas týchto ošetrení je nechtová doštička silne namáhaná, takže nechty sú oveľa slabšie a oveľa citlivejšie na škodlivé vonkajšie faktory. Lak má intenzívny a dôkladný ošetrujúci účinok, vďaka vysokej koncentrácii účinných látok preniká hlboko do nechtovej doštičky, utesňuje ju a chráni pred jej krehkosťou. Prírodné živiny, ktoré prenikajú hlboko do štruktúry doštičky chránia nechty pred vyschnutím a lámaním.
REVITALUM PO HYBRIDNEJ manikúre nielen regeneruje nechtovú doštičku, ale tiež ju chráni pred následným ošetrením, takže je ideálny ako podkladovými lak. Pravidelné používanie vám umožňuje znovu získať tvrdosť nechtov a urýchľuje ich obnovu.

Olej z Pistacia lentiscus, ktorý stimuluje syntézu keratínu - stavebného proteínu na nechty, preniká do nechtovej doštičky, stimuluje jej rast, chráni pred lámaním a štiepením. Zosvetľovací komplex LIGHT REFLEXION eliminuje zmenu farby, zosvetľuje nechty a dodáva im krásny a zdravý lesk.

 

Použitie:

Ako kondicionér: Naneste na čisté a odmastnené nechty. Prvý deň: aplikujte priamo na nechty. Druhý deň: naneste druhú vrstvu. Tretí deň: staré vrstvy odlakujte bezacetonovym odlakovacom a opakujte ošetrenie. Opakujte 2-3 týždne, potom raz týždenne.

Ako základný lak na nechty : naneste 1 vrstvu priamo na očistené nechty.