Úvod » NOVINKY » EVELINE bio Hyaluron Expert liftingový multivyživujúci krém na očné okolie a očné viečka


        

EVELINE bio Hyaluron Expert liftingový multivyživujúci krém na očné okolie a očné viečka

94% prírodné zložky - vyhladzuje vrásky, redukuje tmavé kruhy a opuchy pod očami

novinka

 

Číslo produktu: 07104
Použitie:: Starostlivosť o očné okolie
Objem: 20 ml
EAN kód: 5903416007104

EVELINE bio Hyaluron Expert liftingový multivyživujúci krém na očné okolie a očné viečka

Liftingový multivyživujúci krém na očné okolie a viečka je špecifický inovatívnym zložením založenom na synergickom pôsobení až 6 prírodných foriem kyseliny hyalurónovej, vrátane 100% biokompatibilnej formy bioHya50. Biokompatibilná molekulárna štruktúra bioHya50 poskytuje lepšie prenikanie látok do pokožky, čím zvyšuje účinnosť očného krému, a tým pôsobí na okolie očí spevňujúco a omladzujúco.

Inovatívna receptúra očného krému bio Hyaluron Expert sa intenzívne stará o jemnú pokožku okolo očí a očných viečok, redukuje prejavy únavy a stresu prostredníctvom viacstupňového regeneračného systému. Inovatívny komplex ACTIPEPTIDE EC™ účinne uvoľňuje a redukuje mimické vrásky, spevňuje pokožku a modeluje kontúry očného okolia. BAKUCHIOL stimuluje aktívnu obnovu pokožky. RESVERATROL má silný antioxidačný účinok. 

Komplex 6 prírodných foriem kyseliny haylurónovej dopĺňa nedostatok vlhkosti v pokožke, tým zmierňuje príznaky starnutia. Účinná látka KOFEÍN revitalizuje a eliminuje príznaky únavy a znižuje viditeľnosť tmavých kruhov a opuchov pod očami. 

Patentované zloženie bioHYA50 ochraňuje mikrobióm pokožky. Mikrobióm predstavuje mikroflóru, ktorá je prirodzenou ochrannou bariérou. Vzorec bioHyaluron Expert obsahuje probiotiká a prebiotiká, ktoré posilňujú mikrobióm pokožky.

Všetky produkty z radu bio Hyaluron Expert sú hypoalergénne, vegánske a nie sú testované na zvieratách.

  • hypoalergénny - poskytuje najlepšiu možnú starostlivosť aj o citlivú pleť
  • dermatologicky testovaný
  • obzvlášť vhodný pre citlivú pokožku náchylnú k podráždeniu, začervenaniu a rôznym alergickým reakciám

Inovatívna patentovaná štruktúra bola vyvinutá na základe prírodnej vegánskej kyseliny hyalurónovej. Mimoriadna účinnosť vyplýva z použitia bioHya50, ktorá je 100% zhodná s pokožkou vo forme kyseliny hyalurónovej s veľmi vysokou kožnou znášanlivosťou. Vďaka tomu sa odporúča obzvlášť pre pokožku vyžadujúcu si náročnú starostlivosť. Biokompatibilná molekulárna štruktúra bioHya50 poskytuje lepšie prenikanie do epidermy, čo zvyšuje účinnosť a spôsobuje jeho intenzívny hydratačný a vyhladzujúci účinok.

 

Použitie: Každé ráno a večer vmasírujte na čistú pokožku okolo očí.