Úvod » Pleť » EVELINE bio BAKUCHIOL 80+ multivýživný silne vypínajúci krém


        

EVELINE bio BAKUCHIOL 80+ multivýživný silne vypínajúci krém

deň/noc - 100% rastlinný RETINOL

novinka

 

Číslo produktu: 27898
Použitie:: Pleťový krém
Typ pleti:: Zrelá aj citlivá
Objem: 50 ml
EAN kód: 5903416027898

EVELINE bio BAKUCHIOL 80+ multivýživný silne vypínajúci krém

Inovatívna formula krému kombinuje mimoriadnu účinnosť bio Bakuchiolu vitamínu C, čím zaručuje redukciu vrások a zjednotenie tónu pleti ako aj vynikajúci efekt zosvetlenia a spevnenia pokožky. Jedná sa o neinvazívny lifting vďaka ktorému pokožka vyzerá mladšie. Obsahujúce aktívne látky poskytujú pleti potrebnú výživu, efektívne modelujú kontúry tváre a redukujú hlboké vrásky. Technológia GRAVITY UP zlepšuje hustotu pokožky a vypína ju. Rastlinné kmeňové bunky majú spevňujúci a vyhladzovací účinok. Vďaka komplexu vzácnych olejov (marula, kukui, habešský) vyživuje a posilňuje pokožku. Poskytuje pleti intenzívnu hydratáciu.

Najnovšia pokročilá generácia obsiahnutých látok ako je 100% bio Bakuchiol  predstavuje najnovší úspech v starostlivosti o zrelú pokožku. Rastlinná alternatíva retinolu získaného zo semien rastliny Psoralea corylifolia, ktorá sa roky používa v tradičnej indickej medicíne. Vyniká účinným protivráskovým a liftingovým účinkom. Podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, čím spevňuje kontúry tváre. Zjemňuje jemné línie, vrásky a zosvetľuje pigmentové škvrny. Nespôsobuje alergické reakcie, preto je vhodný aj na citlivú pokožku.  

Jedinečná technológia BAKUCHIO-BOOSTER podporuje prenikanie častíc prírodného retinolu do hlbších vrstiev pokožky, čo maximalizuje protivráskový a regeneračný účinok krému.

Multivýživný silne vypínajúci krém vďaka formule 100% bio Bakuchiol obsahuje probiotiká a prebiotiká, ktoré posilňujú a chránia mikrobióm pokožky.  Mikrobióm predstavuje mikroflóru, ktorá je prirodzenou ochrannou bariérou. 

 

Všetky produkty z radu bio BAKUCHIOL sú hypoalergénne. 

  • obzvlášť vhodné pre pokožku náchylnú k podráždeniu a rôznym alergickým reakciám
  • testované na citlivej pleti

 

Použitie: Každé ráno a večer naneste krém na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Vhodný ako podklad pod mejkap.