Úvod » Telo » EVELINE Slim EXTREME 4D zoštíhľujúce sérum zelená káva BODY DETOX


        

EVELINE Slim EXTREME 4D zoštíhľujúce sérum zelená káva BODY DETOX

s chladivým efektom

 

Číslo produktu: 16317
Použitie:: Zoštíhľujúce a modelujúce séra na telo
Objem: 250 ml
EAN kód: 5901761916317

Slim EXTREME 4D zoštíhľujúce sérum zelená káva BODY DETOX

Telový detox inšpirovaný kúrou Cellu-Detox-Slim s pokrokovou technológiou založenou na extrakte zo zelenej kávy, detoxikačnom komplexe PURISOFT a zoštíhľujúcom komplexe INTESLIM stimuluje limfodrenáž a zlepšuje proces rozkladu tukových buniek.

 

Účinné zložky:

PURISOFT TM - anti znečistujúci peptid zo semien Moringy, klinicky preukázaný, chráni pokožku pred znečistením a očistuje ju a dodáva jej zdravý lesk.

INTESLIM TM - bojuje proti tuku nahromadenom prevažne v oblasti žalúdka a podporuje syntézu desnutrin, kľúčový enzým v aktivácii lipolýzy, t.j. odbúravanie tuku uloženého v tukových bunkách.

Extrakt zo zelenej kávy -  blokuje hromadenie tuku a podporuje proces jeho efektívneho spaľovania, stimule metabolizmus buniek.

Kofeín - urýchľuje mikrocirkuláciu a pomáha úprave metabolizmu tukových buniek. Vyrovnáva štruktúru pokožky, podporuje odstránenie nahromadeného tuku a redukuje celulitídu.

Riasy Chaluhy bublinatej - morská riasa bohatá na jód, ktorá podporuje chudnutie a pomáha odstraňovať prebytočnú vodu z tela.

 

Použitie:

2x denne vmasírovať krúživými pohybmi do problémových partií tela (stehná, boky, zadok, brucho).