Úvod » Dekorativna kozmetika » EVELINE SOS Lash Booster sérum na riasy 5v1 s argánovým olejom


        

EVELINE SOS Lash Booster sérum na riasy 5v1 s argánovým olejom

multifunkčné sérum na riasy 5v1

top produkt

 

Číslo produktu: 95283
Použitie:: Sérum na riasy
Objem: 10 ml
EAN kód: 5907609395283

SOS LASH BOOSTER sérum na riasy 5 v 1 je inovatívny produkt, ktorý kombinuje vlastnosti regeneračného séra a aktivátora rastu rias.

Inovatívna receptúra bohatá na pokročilé účinné látky, ktoré pôsobia v súčinnosti s arganovým olejom, ktorý má silné regeneračné a výživné vlastnosti. Ideálne zahusťuje a podporuje rast rias.

Vybrané účinné látky: bioHyaluron ComplexTM vzhľadom k vysokému obsahu kyseliny hyalurónovej okamžite preniká do štruktúry rias, intenzívne hydratuje, upokojuje a stimuluje ich rast.

Luxury of youth complexTM bohatý na drahý arganový olej, regeneruje, vyživuje a posilňuje riasy. Účinne obnovuje a chráni vlasové vlákno pred škodlivými vonkajšími faktormi.

D-Panthenol ( provitamín B5 ), okamžite preniká hlboko do riasy, hydratuje, vyhladzuje a zahusťuje vlasové vlákno, leští, chráni, regeneruje a posilňuje riasy od korienkov až ku končekom.

Profesionálna flexibilná kefka s kartáčovou textúrou umožní dokonalé nanášanie séra a vaše oči okamžite získajú hypnotický pohľad.

Výrobok neobsahuje vonné látky. Tiež sa odporúča pre nositeľov kontaktných šošoviek aj pre ľudí, ktorý majú citlivé oči.