Úvod » Telo » EVELINE SLIM Extreme 4D serum PRESOTERAPIA anticelulitídne serum


        

EVELINE SLIM Extreme 4D serum PRESOTERAPIA anticelulitídne serum

 

Číslo produktu: 9729
Použitie:: Zoštíhľujúce a modelujúce séra na telo
Objem: 250 ml
EAN kód: 5901761939729

EVELINE SLIM EXTREME 4D PRESOTERAPIA liftingové sérum proti celulitíde -

Presoterapia - ošetrenie celulitídy. Estetická medicína sa opiera o kompresiu a tým poškodenie tukov ,súčasne rýchle odstránenie toxínov z tela. Vďaka lymfatickej drenáži rýchlo znižuje opuch a účinne odstraňuje celulitídu.

Inšpirovaný  technológiou úpravy tlakom je terapia 3-fázové LIPO-COMPRESSIONTM založená na revolučnom PRO-komplexu SVELTYL® a trojitého koncentrovaného kofeínu, bojuje proti pretrvávajúcej pomarančovej kôre prostredníctvom mechanizmu kompresie 3-fázovo.

Fáza stimuluje lipolýzu - proces rozpadu a odstránenia tukových buniek, čím sa znižuje celulitída a tuk.

Fáza odvodňovacia - odstraňuje prebytočnú vodu a toxíny z buniek, odstraňuje opuchy a zabraňuje stagnácii tekutín, účinne bojuje proti celulitíde.

Ďalšia fáza viaže a odstraňuje toxíny a znižuje priepustnosť hlbokých vrstiev pokožky. Silne formuje a zabraňuje tvorbe folikulárnych zmien.
Aktívne zložky:

PRO-SVELTYL® - komplex na chudnutie, silne eliminuje tukové tkanivo. Stimuluje syntézu sirtuin - enzýmov znižujúcich veľkosť tukových buniek a zmenšujú ich objem.

3X KONCENTROVANÝ kofeín urýchľuje metabolizmus tukov, stimuluje lymfatickú drenáž  tukového tkaniva a koriguje viditeľné známky celulitídy: nerovný povrch pokožky, opuch a stratu elasticity.

Centella asiatica + výťažok z brečtanu modeluje postavu, spevnenie problémových oblastí tela, zabraňujú ovisnutiu pokožky spojenej s kolísaním telesnej hmotnosti.

Kolagén + elastín podporujú pokožku, viditeľne zlepšujú jej pevnosť, tón a pružnosť.

Laminaria + minerály z termálnych vôd potláčajú proces starnutia, hlboko hydratujú, vyživujú a zvláčňujú pokožku.

Použitie: masáž dvakrát denne krúživými pohybmi na problémových partiách tela a na miestach s výskytom celulitídy (brucho, boky, stehná, zadok, paže).