Úvod » Dekorativna kozmetika » EVELINE SET maskara na oči ReveLASHES čierna + posilňujúce sérum na mihalnice Lash Booster + ceruzka na oči čierna


        

EVELINE SET maskara na oči ReveLASHES čierna + posilňujúce sérum na mihalnice Lash Booster + ceruzka na oči čierna

 

Číslo produktu: 80332
Použitie:: Dekoratívna kozmetika
EAN kód: 5901761980332

Maskara na oči ReveLASHES

Maskara sa postará o zväčšenie objemu vašich rias, ich zmyselné zakrútenie a intenzívnu čiernu farbu. S revolučnou silikónovou kefkou sa vám bude ľahko pracovať, dodáte riasam väčší objem a dĺžku a pokryjete aj tie najkratšie v kútikoch oka. Špirála ReveLashes obsahuje jedinečný komplex účinných látok, ktoré vyživujú, hydratujú a posilňujú riasy po celej dĺžke. Dlhotrvajúce zloženie zaručuje celodenný make-up bez rozmazania. Riasenka bola podrobená dermatologickému a oftalmologickému testovaniu. Je vhodná pre ženy s citlivými očami aj pre nositeľky kontaktných šošoviek.

  • zahustenie rias a predĺženie
  • perfektné oddelenie a obalenie každej riasy
  • krásne tvarovaný a výrazný pohľad
  • účinná starostlivosť o riasy vďaka účinným zložkám

Účinné zložky:

D-panthenol (provitamín B5) – okamžite preniká do rias, hydratuje, vyhladzuje a zahusťuje vlasové vlákno, dodáva lesk, chráni, regeneruje a posilňuje riasy od korienkov ku končekom, obnovuje štruktúru rias.

Minerálne pigmenty a prírodný karnaubský vosk – stimulujú rast rias, zabraňujú ich vypadávaniu a ámaniu, majú aktívny protizápalový účinok, nespôsobujú alergické reakcie

 

Posilňujúce sérum na mihalnice Lash Booster

Lash Booster je inovatívny produkt, ktorý kombinuje vlastnosti regeneračného séra a aktivátora rastu rias. Inovatívna receptúra bohatá na pokročilé účinné látky, ktoré pôsobia v súčinnosti s arganovým olejom, ktorý má silné regeneračné a výživné vlastnosti. Ideálne zahusťuje a podporuje rast rias.

Účinné zložky:

bioHyaluron COMPLEX™ - vzhľadom k vysokému obsahu kyseliny hyalurónovej okamžite preniká do štruktúry rias, intenzívne hydratuje, upokojuje a stimuluje ich rast.

Luxury of youth complex™ - je bohatý na argánový olej, regeneruje, vyživuje a posilňuje riasy. Účinne obnovuje a chráni vlasové vlákno pred škodlivými vonkajšími faktormi.

D-panthenol + provitamín B5 - okamžite preniká hlboko do riasy, hydratuje, vyhladzuje a zahusťuje vlasové vlákno, leští, chráni, regeneruje a posilňuje riasy od korienkov až ku končekom.

Profesionálna flexibilná kefka s kartáčovou textúrou umožní dokonalé nanášanie séra a vaše oči okamžite získajú hypnotický pohľad. Výrobok neobsahuje vonné látky. Tiež sa odporúča pre nositeľov kontaktných šošoviek aj pre ľudí, ktorý majú citlivé oči.


EYELINER ceruza na oči so strúhatkom

Perfektne presné očné linky pre Váš očarujúci pohľad. Vďaka svojej konzistencii sa nanáša hladko a nezanecháva šmuhy.Strúhadlo slúži zároveň ako vrchnák. Svoje ostrie si zachováva po dlhú dobu. Jedným ťahom získate nezameniteľný vzhľad Vašich očí a výrazný pohľad.