Úvod » Pleť » EVELINE Royal Snail koncentrovaný rozjasňujúci krém na oči a očné viečka 30+/40+


        

EVELINE Royal Snail koncentrovaný rozjasňujúci krém na oči a očné viečka 30+/40+

deň/noc

 

Číslo produktu: 81001
Použitie:: Starostlivosť o očné okolie
Objem: 20 ml
EAN kód: 5901761981001

Royal Snail koncentrovaný rozjasňujúci krém na oči a očné viečka 30+/40+

Koncentrovaný rozjasňujúci krém na oči a očné viečka je určený pre komplexnú starostlivosť o pokožku očného okolia. Inovatívna receptúra výrazne zvyšuje regeneračnú kapacitu pokožky a pôsobí ako globálny aktivátor  omladenia.

1. Spomaľuje prvé príznaky starnutia: unikátny komplex PEP-7REPAIR™ zvyšuje rýchlosť obnovy buniek. Filtrovaný sliz slimáka znižuje viditeľnosť prvých príznakov starnutia, redukuje vrásky a zabraňuje vzniku nových. Komplex proNEURO BOOST prostredníctvom mikro-relaxácie expresívnych častí tváre vyhladzuje jemné mimické vrásky, zmenšuje hĺbku aj dĺžku vrások.

2. Redukuje tiene a kruhy pod očami: koncentrovaný kofeín stimuluje mikrocirkuláciu a účinne bojuje proti známkam únavy a stresu a spôsobuje, že pokožka očného okolia má svieži, oddýchnutý a mladistvý vzhľad.

3. Dopĺňa nedostatok hydratácie pokožky a vyhladzuje ju: komplex vzácnych olejov spolu s Centella Asiatica zabezpečujú dlhotrvajúcu a intenzívnu hydratáciu, prinavracajú pokožke hladkosť a predchádzajú vzniku vrások.

Exkluzívna séria Royal Snail spája mimoriadny regeneračný potenciál filtrovaného slimačieho slizu a najnovšej generácie heptapeptidového PEP 7REPAIR™, ktorá pôsobí ako koncentrovaná regeneračná ampulka. 

 

Účinné zložky:

PEP-7REPAIR™ - biometrický peptid vzhľadom k podobnosti s prírodnými rastovými faktormi vykazuje veľmi silnú biologickú aktivitu a poskytuje viditeľné výsledky v zlepšení stavu pokožky už za 7 dní. PEP-7REPAIR™ stimuluje fyziologické procesy regenerácie pokožky, zabezpečuje intenzívny nárast pevnosti a elasticity pokožky a celkový účinok globálneho omladzovania.

Terapia slimačím slizom - vzácny filtrovaný sliz slimáka, ktorý sa používa v poslednej generácii dermo ošetrení pôsobí ako koncentrovaná ultrazvuková oprava pre pokožku. Jeho pôsobivá účinnosť je spôsobená bohatosťou účinných látok, ako sú: allantoín, kyselina glykolová, kolagén, elastín a mukopolysacharidy. Urýchľuje syntézu kolagénu a elastínu, vďaka čomu je pokožka dokonale regenerovaná, dokonale napnutá a elastická.

*získavanie slimačieho slizu, ktorý sa používa v kozmetike Eveline, sa uskutočňuje bez poškodenia a utrpenia slimákov

 

Použitie:

Každé ráno a večer naneste krém jemne prstami na očistenú pokožku očného okolia.