Úvod » Pleť » EVELINE Royal Caviar Therapy nočný krém/maska 50+ terapia slizom slimáka


        

EVELINE Royal Caviar Therapy nočný krém/maska 50+ terapia slizom slimáka

 

Číslo produktu: 49667
Použitie:: Starostlivosť o pleť
Typ pleti:: Všetky
Objem: 50 ml
EAN kód: 5901761949667

Royal Caviar Therapy nočný krém/maska 50+ terapia slizom slimáka

Laboratórny výskum Eveline Cosmetics vyvinul jedinečný vzorec luxusného krému-masky redukujúceho vrásky, ktorý prostredníctvom optimálne vybraných účinných látok poskytuje spôsob regenerácie pleti v 3 krokoch:

Hĺbková oprava bunkového poškodenia - pokročilý komplex Neo-DNA stimuluje normálny proces tvorby nových buniek pokožky tým, že napraví poškodenie DNA bunky.

Receptúra bohatá na "proteín mladosti" - komplex Royal Caviar™ a lipozomálny neuropeptid aktivuje  expresie génu mladosti tým, že stimuluje regeneráciu základných stavebných prvkov štruktúry pokožky. Dochádza k redukcii aj hlbokých vrások a pokožka znovu získava správne pnutie.

Intenzívne vyživenie a vyhladenie pokožky - filtrovaný sliz slimáka aktivizuje prírodzené regeneračné mechanizmy štruktúry pokožky, hĺbkovo vyživuje a vyhladzuje vrásky.

Inovatívna receptúra krému-masky vyhladzuje známky starnutia, povzbudzuje obnovu buniek v pokožke a po prebudení je tvár hladšia, obnovená a regenerovaná.

 

Účinné zložky:

Neo-DNA komplex - omladzujúci komplex, ktorý stimuluje  proces tvorby nových buniek pokožky tým, že napraví poškodenie DNA bunky.

Royal Caviar™ komplex - stimuluje regeneráciu základných stavebných prvkov štruktúry pokožky, redukuje hlboké vrásky a vypína pokožka. Regeneruje pokožku na bunkovej úrovni a zvyšuje jej hustotu a pružnosť.

Filtrovaný sliz slimáka - silne koncentrovaná esencia filtrovaného slimáčieho slizu* zabezpečí viditeľnú efektívnu a zintenzívnenú regeneráciu a obnovu štruktúry pokožky. Obsahuje silnú dávku látok perfektne absorbovaných pokožkou: kolagén, elastín, alantoín, proteíny, vitamíny a kyselinu glykolovú, vďaka čomu funguje so silou biologicky aktívnej regeneračnej masky s vysokou účinnosťou. Dokonale rekonštruuje pokožku a efektívne podporuje regeneráciu buniek.

*získavanie slimáčieho slizu, ktorý sa používa v kozmetike Eveline, sa uskutočňuje bez poškodenia a utrpenia slimákov

 

Použitie:

Naniesť krém-masku každý večer na očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu, jemne vmasírovať.