Úvod » Dekorativna kozmetika » EVELINE ReveLASH koncentrované sérum stimulujúce rast mihalníc


        

EVELINE ReveLASH koncentrované sérum stimulujúce rast mihalníc

aktívne sérum stimulujúce rast mihalníc

novinka top produkt

 

Číslo produktu: 63250
Použitie:: Sérum na riasy
Objem: 4 ml
EAN kód: 5901761963250

ReveLASH aktívne sérum stimulujúce rast mihalníc

Aktívne sérum stimulujúce rast mihalníc je založené na inovatívnej receptúre s pokročilými zložkami, ktoré zaručujú oslnivé účinky. Obsahuje aktívnu zložku, ktorá počas celého životného cyklu rias stimuluje ich dĺžku, hustotu, hrúbku, pevnosť a pigmentáciu. Aktívne stimuluje rast nových rias a tiež účinne spomaľuje proces ich vypadávania.
VIDITEĽNÉ VÝSLEDKY POTVRDENÉ VÝSKUMOM*:
  • radikálne zlepšenie hustoty rias - 89%
  • výrazné predĺženie rias - 85%
  • riasy významne stimulované k vlastnému rastu - 86%
* Výskum vybranej skupiny žien po dobu 8 týždňov. Výrobok bol testovaný v profesionálnom laboratóriu. Potvrdenie bezpečnosti výrobku.
Koncentrované sérum na stimuláciu rastu rias je určené pre ľudí so zničenými, riedkymi a vypadávajúcimi mihalnicami, ktoré posilní ich odolnosť, spomalí ich vypadávanie a výrazne ich zahustí. Môžu ho používať aj ľudia, ktorí nosia kontaktné šošovky, používajú hennu alebo majú predĺžené riasy.
 
Účinné zložky:
LASH INFINITY SYSTEM™ + BIMATOPROST - v súčasnosti považovaný za jednu z najúčinnejších zložiek stimulujúcich rast rias, ktorý predlžuje fázu aktívneho rastu mihalníc.
BIOTINOYL TRIPEPTID - intenzívne posilňuje vlákna a korienky rias, zvyšuje syntézu keratinocytov a tým mihalnice účinne ošetruje, posilňuje, zvláčňuje a dodáva im elasticitu.
EXTRAKT Z GRANÁTOVNÍKA - hlboko zvlhčuje, vyživuje a obnovuje riasy, posilňuje ich a chráni ich pigmentáciu.
 
Použitie:
Pomocou aplikátora naneste sérum jedným ťahom na horné viečko ku korienkom rias tak, akoby ste nanášali obyčajnú očnú linku. Nanášajte 1x denne na očistenú a suchú pokožku, ideálne večer po odstránení make-upu. Vyhnite sa nanášaniu do vnútra oka a na dolné viečko. Nadbytočné sérum mimo oblasti aplikácie jemne odstráňte.
Aby ste dosiahli požadovaný účinok, nanášajte sérum 2-3 razy týždenne.Prvé výsledky spozorujete už po 4  - 8 týždňoch. Najpôsobivejšie výsledky dosiahnete po 4-5 mesiacoch používania.
Balenie vystačí na 4 - 5 mesiacov používania, podľa intenzity používania.