Úvod » Pleť » Platinum & Collagen » EVELINE Platinum & Collagen omladzujúce sérum revolučný platinový zábal


        

EVELINE Platinum & Collagen omladzujúce sérum revolučný platinový zábal

luxusné koncentrované sérum redukujúce vrásky

 

Číslo produktu: 67821
Použitie:: Séra a olejčeky
Typ pleti:: Všetky
EAN kód: 5901761967821

Platinum & Collagen omladzujúce sérum - platinový zábal

Luxusné omladzujúce sérum s mikročiastočkami platiny a kolagénom, zamerané na účinné znižovanie vrások, poskytuje viditeľné spevnenie, zlepšenie kontúr tváre, vyhladenie pokožky aj hlbokých vrások. Vzhľadom na obsah intenzívne pôsobiacich aktívnych zložiek, stimuluje proces obnovy buniek a vypnutie pokožky ANTI-AGE.

Platinové kolagénové sérum:

 

  • zvyšuje hustotu a napätie pokožky,
  • vypĺňa vrásky zvnútra,
  • posilňuje kolagénové a elastínové vlákna,
  • zlepšuje mikroreliéf a elasticitu epidermis.

 

 

 

Účinné zložky:

μPLATI Neo™ - drahocenné mikročiastočky platiny stimulujú produkciu kolagénu mladosti a obnovenie jeho obsahu na úrovni zodpovedajúcej mladej pleti. Zabraňujú procesu starnutia pokožky, stimulujú obnovu a regeneráciu buniek, zlepšujú pevnosť a pružnosť pokožky, znižujú počet a hĺbku vrások.

BLUE COLLAGEN™ - proteín mladosti, ktorý preniká hornými vrstvami pokožky, niekoľkokrát zväčšuje svoj objem a vypĺňa dokonca aj hlboké vrásky z vnútra. Má veľmi dobrú schopnosť viazať vodu v bunkách, intenzívne zvlhčuje a udržuje pokožku hydratovanú.

MATRIXYL®3000 - peptid poslednej generácie, ktorý tým, že stimuluje syntézu šiestich hlavných zložiek vo vrstvách pokožky, vykazuje neobvyklé zahusťovacie vlastnosti a celkovú pevnosť pleti.

PROTEINA LOX-AGE™ - zlepšuje stav pokožky stimuláciou produkcie kolagénových a elastínových vlákien. Zvyšuje aktivitu zrelých fibroblastov (vlákien) až o 172%.

LIPOPEPTYD RIGIN™ - stimuluje obnovu a zvýšenie produkcie stavebného materiálu pokožky - sieť kolagénových a elastínových vlákien, výrazne zvyšuje kvalitu a hustotu pleti. Zlepšuje tonus pokožky, výrazne vyhladzuje a znižuje hĺbku vrások.

NIACYNAMID - reguluje poškodenia jednotnej farebnosti pleti súvisiace s vekom, ako je hyperpigmentácia, pigmentačné škvrny a znižuje ich viditeľnosť. Viditeľne zlepšuje vzhľad zväčšených pórov, zjednocuje nerovnomerný odtieň pleti, vyhladzuje jemné linky a vrásky a zvyšuje produkciu ceramidov, ktoré prispievajú k zlepšeniu hustoty pleti.

Použitie:

Aplikujte pár kvapiek na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu a jemne vmasírujte alebo pridajte pár kvapiek séra do nočného krému.