Úvod » Dekorativna kozmetika » Pery » Lesky , séra , pomády » EVELINE OH! my LIPS MATT LIP set: matný tekutý rúž na pery + kontúrka


        

EVELINE OH! my LIPS MATT LIP set: matný tekutý rúž na pery + kontúrka

32ks + 8ks tester

akcia

 

Použitie:: rúž
Objem: 4,5 ml

OH! my LIPS  MATT LIP set: matný tekutý rúž na pery + kontúrka

Oh! My Lips je dokonale zladený set dekoratívnej kozmetiky: matný tekutý rúž + ceruza na pery v rovnakej farbe. Zloženie bohaté na vitamín E a systém MOIST-IN COLOR™ zaručuje optimálnu úroveň hydratácie. Dlhotrvajúca formula rúžu z nano-pigmentov poskytuje dokonalé krytie počas niekoľkých hodín. Komfortný aplikátor zaručuje rovnomerné rozloženie farby, poskytuje perfektný make-up a matný povrch v priebehu niekoľkých sekúnd. Inovatívna receptúra s hladkou krémovou textúrou umožňuje presné modelovanie a dokonalé zvýraznenie farby. Set dodáva okamžitý profesionálny a dlhotrvajúci make-up.

  • matná povrchová úprava
  • receptúra nasýtená farebnými pigmentami
  • ľahká aplikácia
  • intenzívne pokrytie
  • tekutá konzistencia
  • výnimočná dlhotrvajúca životnosť

Účinné zložky:

Vitamín E - je prírodný antioxidant, ktorý pôsobí proti degeneratívnym zmenám sprevádzajúcim proces starnutia pokožky, ako sú jemné linky a vrásky na pokožke. Chráni tukovú vrstvu pokožky, zaisťuje plnosť pier, zlepšuje krvný obeh pokožky. Vyživuje pokožku, znižuje jej citlivosť na UV žiarenie. Zvyšuje elasticitu spojivového tkaniva a zjemňuje a hydratuje pokožku.

MOIST-IN COLOR™ - zaručuje potrebnú hydratáciu počas 12h, zmierňuje napätie v pokožke a zjemňuje suchú pokožku pier.

 

Použitie:

Pre výraznejší výsledok obtiahnuť obrysy pier kontúrkou a následne naniesť potrebné množstvo farby na pery.