Úvod » Pleť » EVELINE Hyaluron Clinic regeneračný a detoxikačný nočný krém-maska


        

EVELINE Hyaluron Clinic regeneračný a detoxikačný nočný krém-maska

nočný krém-maska

 

Číslo produktu: 68156
Použitie:: Starostlivosť o pleť
Objem: 50 ml
EAN kód: 5901761968156

Hyaluron Clinic regeneračný a detoxikačný nočný krém-maska

Séria Hyaluron Clinic, inšpirovaná ošetreniami estetickej medicíny, využíva synergický účinok pro-vitamínu B5 a piatich foriem kyseliny hyalurónovej: 5% Lab Hyaluron, viazaná kyselina hyalurónová, mikroguľôčky kyseliny hyalurónovej zväčšujúce svoj objem, Glycohyal LW a PatcH2O. Spoločne vytvárajú trojrozmernú sieť, ktorá poskytuje účinok celkového omladenia, ako z profesionálnej estetickej kliniky.

 

Bohatý nočný regeneračný a detoxikačný krém-maska stimuluje nočné procesy obnovy pokožky, dopĺňa jej  nedostatky výživy a hydratácie, ktoré sa tvoria počas dňa a má silný omladzujúci účinok prostredníctvom trojnásobného regeneračného účinku:

1. Znižuje dĺžku a hĺbku vrások: kombinácia piatich foriem kyseliny hyalurónovej poskytuje pokožke zvýšenú dávku hydratácie, obnovuje jej hladkosť a znižuje výskyt vrások. Ever Lift® zlepšuje pevnosť a vyhladzuje pokožku.

2. Detoxikuje a minimalizuje účinky voľných radikálov: Matcha čaj, bohatý na antioxidanty, vitamíny a minerály, neutralizuje vplyv znečisťujúcich látok a voľných radikálov, poskytuje pokožke účinok detoxikácie a hĺbkovej obnovy.

3. Regeneruje a utesňuje hydrolipidovú vrstvu: Avokádový olej posilňuje prirodzenú hydrolipidálnu bariéru, hydratuje a zabraňuje transepidermálnej strate vody. Provitamín B5 zmierňuje príznaky podráždenia, podporuje aktívnu regeneráciu pokožky a chráni ju pred vysušením.

 

Účinné zložky:

Kyselina hyaluronová - okamžite vypĺňa vrásky a jemné línie, dodáva pokožke hodvábnu jemnosť a hydratuje ju do hĺbky.

Ever Lift® - zlepšuje pevnosť a vyhladzuje pokožku

Matcha čaj - neutralizuje voľné radikály, detoxikuje, omladzuje a chráni pokožku proti stresu.

Avokádový olej - bohatý na vitamíny a minerály (najmä draslík), regeneruje pokožku očného okolia. Vďaka vitamínom E a D má omladzujúce účinky na pokožku, dodáva jej sviežosť a zbavuje ju vrások.Obnovuje elasticitu pokožky.

Pro-vitamín B5 -  zlepšuje regeneráciu pokožky zrýchlením metabolizmu buniek a stimulovaním ich obnovy. Pomáha udržiavať vlhkosť pokožky, preniká hlboko do pokožky, hydratuje a vyhladzuje ju, chráni, regeneruje a posilňuje pleťové bunky.

 

Použitie:

Každý večer naniesť krém-masku na očistenú pokožku tváre, krku a šije.