Úvod » Pleť » EVELINE Hyaluron Clinic 40+ spevňujúci krém proti vráskam


        

EVELINE Hyaluron Clinic 40+ spevňujúci krém proti vráskam

deň/noc

 

Číslo produktu: 36156
Použitie:: Starostlivosť o pleť
Objem: 50 ml
EAN kód: 5907609336156

Hyaluron Clinic 40+ spevňujúci krém proti vráskam

Séria Hyaluron Clinic, inšpirovaná ošetreniami estetickej medicíny, využíva synergický účinok pro-vitamínu B5 a piatich foriem kyseliny hyalurónovej: 5% Lab Hyaluron, viazaná kyselina hyalurónová, mikroguľôčky kyseliny hyalurónovej zväčšujúce svoj objem, Glycohyal LW a PatcH2O. Spoločne vytvárajú trojrozmernú sieť, ktorá poskytuje účinok celkového omladenia, ako z profesionálnej estetickej kliniky.

 

Spevňujúci krém proti vráskám je určený pre komplexnú starostlivosť o pleť po dosiahnutí veku 40 rokov. Koncentrovaný vzorec využíva účinnosť vybraných zložiek na trojnásobnú kontrolu účinkov straty mladistvého vzhľadu pokožky:

1. Vypĺňa vrásky a zabraňuje tvorbe nových: kombinácia piatich foriem kyseliny hyalurónovej poskytuje pokožke zvýšenú dávku hydratácie, obnovuje jej hladkosť a znižuje výskyt vrások.

2. Spevňuje a zvyšuje elasticitu kože: Centella Asiatica má upokojujúci, antioxidačný a proti vráskový účinok, znižuje vrásky a tónuje pokožku. Spevňujúci 3D Complex® vypína a vyhladzuje pokožku a obnovuje jej mladistvý vzhľad.

3. Chráni pred škodlivými vonkajšími faktormi: Puridetox® pôsobí ako aktívna ochranná bariéra proti škodlivým účinkom znečisťujúcich látok a voľných radikálov. Provitamín B5 stimuluje mechanizmy obnovy buniek v epiderme, intenzívne regeneruje a upokojuje.

 

Účinné zložky:

Kyselina hyaluronová - okamžite vypĺňa vrásky a jemné línie, dodáva pokožke hodvábnu jemnosť a hydratuje ju do hĺbky.

Centella Asiatica - stimuluje pokožku k produkcii kolagénu a elastínu.

Pro-vitamín B5 -  zlepšuje regeneráciu pokožky zrýchlením metabolizmu buniek a stimulovaním ich obnovy. Pomáha udržiavať vlhkosť pokožky, preniká hlboko do pokožky, hydratuje a vyhladzuje ju, chráni, regeneruje a posilňuje pleťové bunky.

 

Použitie:

Každé ráno a večer aplikujte na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu.

Vhodný ako podklad pod make-up.