Úvod » Pleť » EVELINE HYALURON EXPERT očný krém


        

EVELINE HYALURON EXPERT očný krém

trihyaluron + kofeín + adenozín

 

Číslo produktu: 36200
Použitie:: Starostlivosť o očné okolie
Typ pleti:: Všetky
Objem: 15 ml
EAN kód: 5907609336200

HYALURON EXPERT očný krém proti vráskam

Pre komplexnú starostlivosť o citlivú pokožku očného okolia. Receptúra bohatá na 3 formy bioaktívnej kyseliny hyalurónovej, kofeín a adenozín zaisťuje pôsobivý efekt vyhladzovania a viditeľného spevňovania jemnej pokožky okolo očí.

Hybridná fúzia troch bioaktívnych foriem kyseliny hyalurónovej je inovatívna kombinácia troch rôznych typov kyseliny hyalurónovej: makromolekulárnej, mikromolekulárnej a ultra-nízkej molekulovej hmoty v jednej formule, aby intenzívne hydratovala 24 hodín, aktívne vyhladzovala a omladila pokožku na bunkovej úrovni.

 

Účinné zložky:

TRI-HYALURON 24h SYSTEM™ - obsahuje tri rôzne formy 100% kyseliny hyalurónovej novej generácie. Intenzívne hydratuje, vyhladzuje, formuje a modeluje kontúry tváre.

KOFEÍN - intenzívne stimuluje mikrocirkuláciu a prekonáva príznaky únavy a stresu: znižuje opuchy a tmavé kruhy pod očami, rozjasňuje očné okolie a má silný liftingový efekt, vďaka ktorému dochádza k viditeľnému omladeniu.

Adenozín - aminokyselina, ktorá aktívne stimuluje kolagénové a elastínové vlákna k ich obnove a syntéze, čím účinne vyhladzuje vrásky.

 

Použitie:

Každé ráno a večer jemne vklepať do očistenej pokožky očného okolia. Vhodný aj pod make-up.