Úvod » Pleť » EVELINE GLYCOL therapy olejový enzymatický peeling


        

EVELINE GLYCOL therapy olejový enzymatický peeling

Peeling AHA kyselina, kyselina glykolová a vzácne oleje

novinka

 

Číslo produktu: 04639
Použitie:: Peeling
Typ pleti:: Všetky
Objem: 100 ml
EAN kód: 5903416004639

GLYCOL therapy olejový enzymatický peeling 

Progresívny peelingový prípravok vďačí za svoju mimoriadnu účinnosť dvojfázovému čistiacemu účinku. Olejový komplex účinne rozpúšťa zvyšky make-upu a nečistoty, takže pokožku hydratuje, vyhladí a zjemní. Upokojuje a zabraňuje suchu a vyživuje pokožku. 2% komplex AHA s kyselinou glykolovou jemne exfoliuje odumreté kožné bunky, eliminuje drsnosťa zabraňuje opakujúcim sa nedostatkom. 
Minimalizuje viditeľnosť pórov a osviežuje pleť, vďaka čomu pokožka opäť získa komfort a balanc.

 

Účinné zložky:

vzácne oleje - jemne a účinne rozpúšťajú zvyšky make-upu a nečistoty, takže pokožku hydratujú a vyhladzujú. Upokojujú a zabraňujú pocitu sucha a vyživujú pokožku.

2% komplex s kyselinou AHA - vrátane kyseliny glykolovej, účinne reguluje obnovu epidermálnych buniek, znižuje drsnosť a pomáha minimalizovať stopy po akné.

 

Použitie:

Naneste na suchú pokožku a chvíľu masírujte suchými rukami. Umyte vlažnou vodou a jemne masírujte.

Varovanie: Produkt je určený len na vonkajšie použitie. Pred použitím si urobte alergický test na malom kúsku pokožky. Nepoužívajte na poškodenú podráždenú pokožku. Ak sa objavia akékoľvek príznaky podráždenia,prestaňte produkt používať. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich ihneď vypláchnuť veľkým množstvom vody.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred slnečným žiarením.