Úvod » Pleť » EVELINE Facemed+ intenzívne zvlhčujúca a regenerujúca maska - nočná terapia


        

EVELINE Facemed+ intenzívne zvlhčujúca a regenerujúca maska - nočná terapia

intenzívna maska na dobrú noc

 

Číslo produktu: 67999
Použitie:: Masky
Typ pleti:: Všetky
Objem: 7 ml
EAN kód: 5901761967999

Facemed intenzívne zvlhčujúca a regenerujúca maska - dobrú noc!

  • celodenná hydratácia a regenerácia
  • 100% zvlhčená pokožka
  • urýchľuje hĺbkovú regeneráciu
  • opravuje poškodenia pokožky spôsobené stresom a smogom

Ultra regeneračná a opravujúca maska na dobrú noc je moderná terapia pre pokožku intenzívne urýchľujúca regeneráciu buniek pokožky počas spánku, určená na akýkoľvek typ pokožky.

Ľahká gélová receptúra bohatá na koncentrovanú kyselinu hyalurónovú a AQUAXYL ™  obnovuje prirodzenú vlhkosť pokožky aj v hlbokých vrstvách, účinne vyhladzuje pokožku a zlepšuje jej elasticitu. Bambucké maslo a adenozín intenzívne vyživujú, revitalizujú a chránia pokožku pred príznakmi starnutia. D-panthenol a alantoín okamžite upokojujú podráždenie a upokojujú aj veľmi suchú pokožku. Algi Laminaria bohaté na antioxidanty majú silný napravujúci účinok a neutralizujú poškodenia pokožky a množstvo toxínov nahromadených v pokožke počas dňa.

Efekt je viditeľný už po 1. aplikácii: Po nočnej terapii maskou je pokožka maximálne navlhčená, hlboko zregenerovaná a plná vitality a zdravého jasu, bez viditeľných známok poškodenia (kruhy pod očami, opuchy).

 

Účinné zložky:

Kyselina hyalurónová - je zložka prirodzene sa vyskytujúca v pokožke, ktorá zohráva doležitú úlohu v procesoch hydratácie a vypínania pleti. Je doležitá v procese tvorby vlákien kolagénu a elastínu vypĺňa vrásky a zabraňuje ich vzniku.

AQUAXYL ™ - zvyšuje syntézu kyseliny hyalurónovej v pokožke, intenzívne ju vyhladzuje a eliminuje pocit drsnosti. Zabezpečuje aktívnu ochranu proti nadmernému namáhaniu počas 24 hodín, viditeľne znižuje exfoliáciu pokožky.

Bambucké maslo - zachováva prirodzenú bariéru lipidov, čo zabraňuje strate vlhkosti.

D-panthenol a alantoín - majú upokojujúce vlastnosti , intenzívne hydratujú.

Algi Laminaria - stimuluje bunkový metabolizmus, regeneruje a neutralizuje voľné radikály.

 

Použitie:

Večer naniesť masku končekmi prstov na vyčistenú tvár, aj v oblasti očí. Počkať do vstrebania masky. Opakovať 2-3 krát do týždňa.