Úvod » Pleť » EVELINE Facemed+ 100% kyselina hyaluronová - sérum


        

EVELINE Facemed+ 100% kyselina hyaluronová - sérum

sérum SOS proti hlbokým vráskam

top produkt

 

Číslo produktu: 94446
Použitie:: Séra a olejčeky
Typ pleti:: Všetky
Objem: 18 ml
EAN kód: 5907609394446

Facemed+ SOS sérum proti hlbokým vráskam so 100kys. hyalurónovou

Inovatívne zloženie séra obsahuje čistú 100%-nú kyselinu hyalurónovú nazývanú aj "koncentrát mladosti". Unikátne zloženiezabezpečuje intenzívnu regeneráciu a komplexný proti-vráskový efektSérum dokonale vyhladí vrásky a mimickélinkyobnovuje hustotu pleti a tvaruje kontúry tváre. Poskytuje intenzívny a dlhotrvajúci liftingový efekt.

 

 

  • 100% kyselina hyalurónová
  • vyhladzuje vrásky a mimické linky
  • obnovuje hustotu pleti
  • tvaruje tvár

Kyselina hyalurónová je jednou z najdôležitejších stavebných prvkov kožeJe to prirodzená bariérachrániacapokožkuKombinuje kolagénové a elastínové vlákna v epidermissilne viaže voduZadržaním vody vpokožkepomáha udržať sviežu mladú pleťkyselina hyalurónová zaručuje jej odolnosť a elimináciu vrásokMnožstvo kyselinyvpleti klesá s vekomkoža stráca schopnosť viazať vodu a tvoria sa nové vráskyPreto je kyselina hyalurónová používaná takhojne v kozmetike ako jedna z najcennejších hydratačných zložiekČasto je používaná aj v estetickej medicíne lekári počasomladzujúcich procedúr.

 

Použitie:

Ráno a večer naneste 1-2 kvapky na postihnutú oblasť. Jemne masírujte končekami prstov kým sa sérum nevstrebe. Aplikujte na suchú a vyčistenú pokožku. Používajte 1-3 krát týždenne pred nanesením krému.

 

INTENZÍVNY LIFTING

Najlepší účinok sa dosiahne po 7-dňovej intenzívnej omladzovacej kúre s použitím vzorca založeného na 100% kyseline hyalurónovej 1x do dňa. Po jednom týždni aplikácie dodržiavajte minimálne 3 týždne prestávku od aplikácie výrobku.

UPOZORNENIE! Neaplikujte na poškodenú pokožku. Počas kúry a po dobu 4 týždňov po jej ukončení sa vyhnite silnému slnečnému žiareniu a soláriu. Počas aplikácie môže dôjsť k začervenaniu, môžete pociťovať mierne pálenie, čo je prirodzená reakcia pokožky. Ak tieto príznaky pokračujú alebo sa zvyšujú, prerušte aplikáciu. V prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody.