Úvod » Pleť » EVELINE COENZYME Q10 protivráskové podložky pod oči


        

EVELINE COENZYME Q10 protivráskové podložky pod oči

vrásky redukujúce podložky pod oči

top produkt

 

Číslo produktu: 71491
Použitie:: Masky
Typ pleti:: Všetky
Objem: 2 ks
EAN kód: 5901761971491

COENZYME Q10 protivráskové podložky pod oči

Hydrogélové protivráskové podložky pod oči s koenzýmom Q10 Turbo Action 8v1 sú účinné omladzujúce ošetrenie. Toto intenzívne spevňujúce a liftingujúce ošetrenie zaisťuje viditeľný účinok na redukciu vrások a celkové omladenie pokožky pod očami. Vybrané účinné zložky ako koenzým Q10, hydrolyzovaný kolagén, vitamín E, bio Restore Complex™ poskytujú pokožke komplexný protivráskový efekt, jej spevnenie, vyhladenie a podvihnutie; glycerín, Duo Active Moist™ intenzívne zvlhčujú, vyživujú, znižujú príznaky starnutia a únavy a zlepšujú kontúry očí.

 

Účinné zložky:

Koenzým Q10 - zabezpečí intenzívnu redukciu vrások a predchádza tvorbe nových, má silné antioxidačné účinky, chráni bunky pred voľnými radikálmi. Prirodzene stimuluje regeneráciu pokožky, takže je jemná a dostane svieži vzhľad.

Kolagén - posilňuje vlákna kolagénu a elastínu, ochraňuje a opravuje elasticitu pokožky, oddiaľuje proces starnutia.

vitamín E - oddiaľuje proces starnutia pokožky, podporuje syntézu ceramidov a stimuluje syntézu kolagénu.

glycerín -  udržuje správnu úroveň vlhkosti aj v najhlbších vrstvách pokožky.

 

Použitie:

Priložte podložky na vyčistenú pokožku, po použití očného krému. Vyhnite sa použitiu na podráždenú alebo extrémne suchú pokožku. 1. Odstráňte podložku z plastového obalu. 2. Prilože podložku pod oko. 3. Nechajte pôsobiť na pokožke 20-30 minút a potom odstráňte. Neoplachujte