Úvod » Vlasy » BIO BURDOCK OLEJ NA VLASY


        

BIO BURDOCK OLEJ NA VLASY

pre jemné a oslabené vlasy so sklonom k vypadávaniu

 

Číslo produktu: 44519
Použitie:: sérum - olej na vlasy
Objem: 150 ml
EAN kód: 5907609344519

bio BURDOCK olej na vlasy

Pre jemné a slabé vlasy so sklonom k ​​vypadávaniu. Viditeľné výsledky už po prvom použití. Najefektívnejšie pôsobí pri pravidelnom používaní. Burdock výživný olej obsahuje účinné aktívne látky, ktoré prenikajú hlboko do štruktúry vlasových vlákien a obnovujú poškodené vlasy a posilňujú oslabené vlasové korienky. Cenné látky obsiahnuté v oleji lopúcha v kombinácii s inými prírodnými účinnými látkami stimulovajú rast vlasov, pomáhajú opraviť keratínovú vrstvu vlasov, obnovujú hydro-lipidovú rovnováhu vlasovej pokožky, znižujú podráždenie, odstraňujú lupiny a zabraňujú ich opakovaniu.

  • Intenzívne stimuluje rast vlasov
  • Zabraňuje vypadávaniu vlasov
  • Pôsobí proti zápalom vlasovej pokožky
  • Odstraňuje lupiny a svrbenie
  • Dodáva vlasom vitalitu
  • Vyživuje a posilňuje vlasové korienky

 

Účinné zložky:

Lopúchový olej - dodá pevné a silné vlasy plné zdravého lesku.

Argánový olej - známy pre svoje vyživujúce vlastnosti poskytuje hlbokú výživu a pomáha obnovit vlasovú štruktúru,zanecháva vlasy hodvábne,hladké, jemné a žiarivé. Chráni vlasy pred vysokými teplotami, poškodením a škodlivými účinkami UV žiarenia. Má tiež upokojujúce účinky na pokožku hlavy.

 

Použitie:

Nastriekajte malé množstvo na vlhké vlasy, jemne vmasírujte do vlasov a vlasovej pokožky. Pre lepší efekt zabaľte vlasy do uteráka. Počkajte 1-2 hodiny, potom vlasy umyte teplou vodou s použitím šampóna. Používajte 1-2x týždenne.